Ana Sayfa  /  TÜRKİYE MAGAZİN  /  Bergüzar Korel bebeğinin cinsiyetini açıkladı
  • Facebook da Paylaş
Bergüzar Korel bebeğinin cinsiyetini açıkladı
  • 15-06-2021
  • 0 yorum
  • 30475 okunma
12 yıl önce meslektaşı Halit Ergenç ile evlenen ve iki oğlu olan oyuncu Bergüzar Korel, üçüncü çocuğuna hamile olduğunu sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmıştı. Oyuncu şimdi ise bebeğinin cinsiyetini sevenlerine duyurdu.
 
Instagram hesabından yaptığı paylaşımla müjdeyi veren Korel, bebeğinin kız olacağını duyurdu. İşte oyuncunun yaptığı o paylaşım:
 
 
“Allah biliyor çok istedim.. Ailemiz, en yakınlarımız, can dostlarımız… Herkes… Büyük bir ailemiz, sağlıklı, mutlu evlatlarımız olsun. E biri de kız olsun. Ne kadar çok istediysek Han’ımız daha yaşını doldurmadan kız evladımızın mutluluğu heyecanı hepimizi sardı. Canım Hatice’m toplamış tüm arkadaşlarımızı birkaç hafta önce bana böyle bir sürpriz yaptı. Hepsi benden heyecanlı. Sözleştik, sağlıkla, mutlulukla ilerleyen günlerde tüm erkek anneleri olarak içimizde kalan tüm simleri, balonları, tülleri birbirinize dolayıp eğleneceğiz Allah nasip ederse. Bu mutluluğumuzu sizinle de paylaşmak istedim. Mutlu günlerinizde kalbi hep sizinle atan güzel insanlar hiç eksilmesin hayatınızdan. Sevgiyle.”
Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV